X

“İnternet sitemizde politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanmaktayız. Detaylar için Gizlilik ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.”

KURUMSAL

Kar-Çel Karacabey Çeltik Gıda Tar.Ür.İth.İhr.San.Tic. ve Ltd.Şti. 2010 yılında Yücel Alp tarafından kuruldu. 2012 yılında Bandırma Organize Sanayi Bölgesinde 350 Ton günlük çeltik işleme kapasiteli pirinç fabrikası kuruldu. Daha sonraları perakende ve toptan sektörünün ihtiyacı gereği 2015 yılında Bandırma Organize Sanayi bölgesinde 4.000 m² kapalı alana sahip son sistem makine parkurlarıyla yeni modern bir paketleme tesisine kavuştu. Son olarak bu büyüme zincirine 2016 yılında Mersin’de Bakliyat İşleme ve Paketleme Tesisini de ekleyerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Kar-Çel Karacabey Çeltik Türkiye’nin pirinç ve bakliyat sektörünün önemli firmalarından olmayı başarmıştır. Karacabey – Yücealp ve Fidan markalı Pirinç ve Bakliyat markalarımızla severek tüketilen ürünlerimizi sizlerin mutfaklarına sunuyor;

baldo pirinç, osmancık pirinç, pilavlık pirinç, kırık pirinç, barbunya, kırmızı mercimek, yeşil mercimek, aşurelik buğday, köftelik bulgur, pilavlık bulgur, bakliyat çeşitliliğiyle sektörünün büyüyen yüzünde ön saflarda yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Tüketicinin aradığı marka olan KARACABEY TSE EN İSO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve TSE EN ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ sertifikalarına sahiptir.

Karacabey Çeltik

Gönen Merkez Çeltik Fabrikası


2012 yılında Bandırma Organize Sanayi Bölgesinde 350 Ton günlük çeltik işleme kapasiteli pirinç fabrikası kuruldu.

Gönen Paketleme Tesisi


2015 yılında Bandırma Organize Sanayi bölgesinde 4.000 m² kapalı alana sahip son sistem makine parkurlarıyla yeni modern bir paketleme tesisine kavuştu.

Mersin Şube Eleme ve Paketleme Tesisi


2016 yılında Mersin’de Bakliyat İşleme ve Paketleme Tesisini kurularak siz değerli müşterilerimize hizmet verilmeye başlandı.